» » Gran Torino - 2008 Türkçe Dublaj DVDRip indir
Reklam

Gran Torino - 2008 Türkçe Dublaj DVDRip indir

Ekleyen: neo-32 Tarih 11-08-2018, 15:54
Gran Torino - 2008 Türkçe Dublaj DVDRip indir

Gran Torino - 2008 Türkçe Dublaj DVDRip indir


Film Adı: Gran Torino
Orjinal Adı: Gran Torino
Yapım yılı: 2008
Tür: Dram
Dil: Türkçe dublaj
Format: BRRip
Imdb Sayfası: IMDB - En iyi 250 film sıralamasında 132. sırada yer alır
İndirebiliceğiniz Siteler: Turbobit ve Uploaded Tek Link
Part Boyutları ve Part Sayısı: 1.37 Gb

Tür : Gerilim / Dram / Suç
Gösterim Tarihi : 6 Mart 2009
Yönetmen : Clint Eastwood
Senaryo : Nick Schenk , Dave Johannson , Nick Schenk
Görüntü Yönetmeni : Tom Stern
Yapım : 2008, ABD , 116 dk.

Oyuncular

Clint Eastwood (Walt Kowalski) , Christopher Carley (Janovich) , Bee Vang (Thao Vang Lor) , Ahney Her ( Sue Lor) , Brian Haley ( Mitch Kowalski) , Geraldine Hughes (Karen Kowalski)
Walt Kowalski (Eastwood), eşi yeni vefat etmiş bir Kore savaşı gazisidir. 50 yıldır yaşadığı Detroit'teki sokağının uzakdoğulular tarafından “işgal edilmesi”nden rahatsız olan, huysuz, ırkçı ve yanlızlığı seven bir kişiliktir Walt. Thao isimli bir Hmong (Güneydoğu Asya’dan gelen bir ırk) genci, vahşi çete başı kuzenini etkilemek için yan komşusu Walt’ın 72 model Ford Gran Torino’sunu çalmaya kalkışınca Walt tarafından yakalanır.

Thao’nun Gran Torino’yu çalmaktaki başarısızlığını cezalandırmak için Thao’ya sert bir ziyarette bulunmaya karar veren çete, Walt ve Walt’un çiftesi tarafından geri tepilir. Aslında Walt’ın amacı Thao’yu kurtarmak değildir, çete üyelerinin çimlerine basmasına sinirlenmiştir.

Günler geçtikçe diğer Hmong aileleri şükranlarını gösterebilmek için Walt’ın verandasına türlü hediyeler bırakır ve Walt’ı evlerine davet ederler. Zaman ilerledikçe bir zamanlar varlığına dayanamadığı “çekik gözlü”lerle kendi ailesinden daha çok ortak yanı olduğunu fark eden Walt, ayrıca Thao ile kendi evlatlarıyla yaratamadığı bir baba-oğul ilişkisi oluşturur. Fakat Thao’yu terörize eden çete bir türlü Thao’nun ve ailesinin peşini bırakmaz. Bu arada Walt’un çeteyi alaşağı edebilmek için kendi planları vardır.

Clint Eastwood, Gran Torino’nun odak noktasını oluşturan Walt Kowalski ile kariyerinin en unutulmaz performanslarından birine imza atıyor.

Filmden Kareler
Gran Torino - 2008 Türkçe Dublaj DVDRip indirDeğerli Misafir, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sizde üyelerimizin faydalanmış olduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için lütfen ücretsiz Üye Olunuz.

Yorumlar:

Yorum Ekle
Alıntı
  • test

  • 11 Şubat 2011 13:20
  • Statü: Ziyaretçi
  • Kayıt: --
  • Şuan:
  • Yorumu var
  • Konusu var
^
emeklılık yıllarını tek başına yaşayan, hayattan nerede ise kopmuş biri... dışarıdan bakılınca çok kötü görülsede, içinde tam bir insan sevgisi yatan bir kişi... ve karşısına çıkan bir kaç genç ile hayatına değişim giren bir asker emeklısı. tam olarak sıkıcı gibi gelsede aslında tarz filmleden. daha çok gunluk yaşantı anlatılıyor, hanı gunluk yaşamdan seçmece bir kaç saat değil 24 saat olarak duşun... tarz film sevenler, otobiyografi tarzında 10 üzerinden 6,5 veririm