» » Sevimli Balık Pupi - 2011 Türkçe Dublaj BRRip indir
Reklam

Sevimli Balık Pupi - 2011 Türkçe Dublaj BRRip indir

Ekleyen: Maverick Tarih 21-01-2018, 16:09
Sevimli Balık Pupi - 2011 Türkçe Dublaj BRRip indir

Sevimli Balık Pupi - 2011 Türkçe Dublaj BRRip indir


Film Adı: Sevimli Balık Pupi
Orjinal Adı: Seefood
Yapım yılı: 2011
Tür: Animasyon
Dil: Türkçe Dublaj
Format: BRRip
İmdb Sayfası:Imdb
İndirebiliceğiniz Siteler: Turbobit, Uploaded Tek Link
Part Boyutları ve Part Sayısı: 700 Mb Teklink

Yapım : 2011 - Malezya
Tür : Animasyon
Süre:93 dakika
Yönetmen:Goh Aun Hoe
Oyuncular:Steven Bone , Colin Chong , Chi-Ren Choong , Kennie Dowle , Andrew Susay , Mike Swift , Adila Shakir
Senaryo:Jeffrey Chiang
Yapimci: Mahmoud Orfali

Korkunç Beyaz Basli Köpek Baligi Julius tarafindan sakaci bir sekilde kovalanan sevimli Bambu Köpek Baligi Pup kendini her zamankinden daha fazla denizden uzak hisseder. Mercan kayaliklarinin orada Bamboo Köpek Baligi yumurtalari bulmasiyla heyecanlanir. Fakat yalniz degildir: Iki dalgiç yumurtalari toplamaya gelmistir. Tüm çabalarina ragmen, Pup yumurtalari kaçak avcilardan koruyamamistir.

Julius, dostunu keyiflendirmeye çalismaktadir. Pup’i altin paralarla dolu bir batik gemi olan evine götürür. Evinde onun için çalisan üç palamut ona taze balik olarak menüde: Kiliç baligini, Turna baligini, uskumruyu ve vatozu sunmaktadir. Ama Pup aç degildir ve Julius dostunu neselendirememektedir.

Pup, Julius ve yemekleri su altindaki yasamlari farkina bile varilmadan siyah zehirli endüstriyel çöp atiklariyla gaspedilmektedir. Bunlar yavasça mercan kayaliklarini geçerek yakinlardaki bir fabrikadan gelen atiklardir.

Dostane ahtapot Octo, Pup için üzülür ve onu aygitlarinin ve icatlarinin bulundugu batik gemiye götürür.

Pup yumurtalari çalip barakasina götüren adamlardan birisini tanir. Ama yanlizca kaplumbaga karada yürüyebilmektedir, oda bunun gibi bir görev için oldukça yaslidir.

Sting, Mertle’in Pup’tan sakladigi sirri ögrenir. O da kaplumbaga gibi karada nefes alabilmektedir. Mertle, Octo’nun son icadini incelerken, Pup tek basina kurtarma görevine baslamistir. Mertle, Sting’i karanlikta yüzerken gördügünde Vatoz’un (Sting’in) birseyler çevirdigini anlamistir. Julius’un dis göstermesiyle tek tek dökülür ve Pup’i nasil bir tehlikeye soktugunu anlatir.

Pup iskeleye gelmistir ve ilk nefesini almistir. Kaçak avcilar oradan ayrildiktan sonra paytak paytak yürür ve kulübeye girer. Içerde görür ki burasi bir deniz ürünleri restoranidir ve köpek baligi yüzgeçleri duvarda asili durmaktadir ve su tankinin içindeki yumurtalarda kirilmayi beklemektedir ki müsterilerine tazecik sunulabilsin. Adamlar aniden döndüklerinde ise O da su tanklarindan birinin içine atlar.

Octo nihayet icadini bitirir, içindeki baliklarin nefes alabilecegi sekilde su dolu iki ayakli yürüyen
kapsüldür bu. Neredeyse astronot kiyafetiyle uzay araci arasindaki bu aygit Julius’u ve üç hizmetkâr palamutu içinde barindirir.

Julius karaya vardiginda, Pup tek basina yumurtadan çikmis olan baliklari kurtarmaya çalisirken dört tavugu ve yengeci karsisinda bulur.

Filmden Kareler

Sevimli Balık Pupi - 2011 Türkçe Dublaj BRRip indirDeğerli Misafir, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sizde üyelerimizin faydalanmış olduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için lütfen ücretsiz Üye Olunuz.

Yorumlar:

Yorum Ekle