» » Heidi - 52 Bölüm Boxset Türkçe Dublaj Mp4 indir
Reklam

Heidi - 52 Bölüm Boxset Türkçe Dublaj Mp4 indir

Ekleyen: Maverick Tarih 15-04-2016, 21:12
Heidi - 52 Bölüm Boxset Türkçe Dublaj Mp4 indir

Heidi - 52 Bölüm Boxset Türkçe Dublaj Mp4 indir
Turbobit ve Hitfile Teklink


Film Hakkında
Onu anlatmaya gerek varmı gelmiş geçmiş herkesin çok sevdigi büyük küçük herkesin yayın saatini zor bekledigi Çizgi film izleyenlere nostalji izlememişlere izlemek için fırsat şiddetle tavsiye ederim.


Heidi’yi teyzesi alp dağlarında yaşayan dedesinin yanına getirir. Bir süre sonra Heidi huysuz olan dedesine, doğaya ve arkadaşı Peder’le kaynaşır. Peder’le ve Peder’in gözleri kör olan büyük annesiyle güzel arkadaşlıklar yapan Heidi büyükannenin gözlerinin kör olmasına çok üzülür. 8 yaşına geldiğinde okula gitmesi gereken Heidi’yi dedesi göndermek istemez. Bir gün teyzesi çıkagelir. Heidi’yi Frankfurt’a götürmek niyetindedir. Zengin bir ailenin ayakları tutmayan kızıyla arkadaşlık yapmasını ister ve Heidi’yi götürür. Heidi Frankfurt’a gider, burada evin kızı olan Clara ile arkadaşlık eder ama Clara’ya sürekli Alp dağlarından, dedesinden Peder’den ve Peder’in büyükannesinden ayrı kalmanın zorluğundan, onlara duyduğu özlemden söz etmektedir. Heidi’nin özlemi doruğa ulaşmıştır, hatta rüyalarına girmektedir. Bir gün uyurgezer olarak gece Heidi’yi kapıda gören Bay Seseman onu Alp dağlarındaki dedesinin yanına götürür. Heidi kavuşmanın sevinci içersindedir. Ancak şehirde bıraktığı arkadaşı Clara yalnız kalmış, Heidi’yi çok özlemiştir. Ayakları tutmayan Clara sonunda Heidi’nin ziyaretine gelir, Clara Heidi’nin dünyaya bakış açısından, yaşam sevincinden ve insanlara olan sevgisinden etkilenerek, güç alır ve yürümeye başlar. Birlikte olmak onlara yaşamak için güç vermektedir.


Filmden Kareler

Heidi - 52 Bölüm Boxset Türkçe Dublaj Mp4 indirEtiketler: MKV MP4 Heidi indir Heidi teklink indir Heidi full indir Heidi boxset indir Heidi bütün bölümler indir Heidi çizgi film indir cizgi film indir film indir teklink film indir turkce dublaj film indir

Değerli Misafir, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sizde üyelerimizin faydalanmış olduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için lütfen ücretsiz Üye Olunuz.

Yorumlar:

Yorum Ekle