» » Maymunlar Cehennemi Başlangıç - 2011 Türkçe Altyazı BRRip
Reklam

Maymunlar Cehennemi Başlangıç - 2011 Türkçe Altyazı BRRip

Ekleyen: Maverick Tarih 9-11-2011, 18:23
Maymunlar Cehennemi Başlangıç - 2011 Türkçe Altyazı BRRip

Maymunlar Cehennemi Başlangıç - 2011 Türkçe Altyazı BRRip indir
Wupload - Ul.to - Fileserve Teklink - Altyazı içindedir


Yapım Yılı : 2011
Tür : Action Drama Sci-Fi
Süre : 106 dakika
Ülke : ABD
Yönetmen : Rupert Wyatt
Senaryo : Rick Jaffa, Amanda Silver.
Müzik : Patrick Doyle
Görüntü Yönetimi : Andrew Lesnie
Kurgu : Conrad Buff IV, Mark Goldblatt
Sanat Yönetimi : Dan Hermansen, Helen Jarvis, Grant Van Der Slagt.
Oyuncular : James Franco, Tom Felton, Freida Pinto, Andy Serkis, Brian Cox, John Lithgow, Tyler Labine, David Hewlett, Sonja Bennett, Chelah Horsdal, David Oyelowo, Leah Gibson, Jamie Harris, Jesse Reid, Karin Konoval, Kis Yurij, Richard Ridings, Monica Mustelier, James Pizzinato, Terry Notary, Mattie Hawkinson, Robin Nielsen, Elizabeth Weinstein, Christopher Gordon, Evans Johnson, Jeb Beach, Devyn Dalton, Gordon Douglas Myren, Madison Bell, Trevor Carroll.
Vizyon Tarihi : 05.08.2011

Maymunların beyin faaliyetlerini arttırma amaçlı yapılan deneylerde bir maymun, beklenmeyen düzeyde gelişim gösterir ve başta kendisi olmak üzere diğer maymunlarla birlikte laboratuvardan kaçarak özgür dünyaya açılırlar. Filmde Andy Serkis "hareket yakalama" elbiseleriyle devrim yapmaya kalkışan maymunu canlandırıyor. James Franco' yu ise maymunlarla insanlar arasındaki savaşı durdurmaya çalışan genç bilim adamı rolünde izliyoruz. İlki 1968 yılında çekilen efsanevi Planet Of The Apes en yeni filmi olan "MAYMUNLAR CEHENNEMİ / RISE OF THE PLANET OF THE APES" kökenlerini seriye dayamakla beraber, yepyeni bir hikaye, farklı bir dil ve Avatar ve Yüzüklerin Efendisinin Oscar® sahibi görsel efekt ekibinin (WETA) elinden çıkma olağanüstü görselliği ile bilim-kurgu sinemasına yeni bir soluk getiriyor.

Filmden Kareler

Maymunlar Cehennemi Başlangıç - 2011 Türkçe Altyazı BRRipDeğerli Misafir, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sizde üyelerimizin faydalanmış olduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için lütfen ücretsiz Üye Olunuz.

Yorumlar:

Yorum Ekle