» » Hababam Sınıfı Yeniden - 2019 (Yerli Film) Mp4 indir
Reklam

Hababam Sınıfı Yeniden - 2019 (Yerli Film) Mp4 indir

Ekleyen: Maverick Tarih 25-06-2019, 09:58
Hababam Sınıfı Yeniden - 2019 (Yerli Film) Mp4 indir

Hababam Sınıfı Yeniden - 2019 (Yerli Film) Mp4 indir


Film Adı: Hababam Sınıfı Yeniden
Orjinal Adı: Hababam Sınıfı Yeniden
Yapım yılı: 2019
Tür: Komedi
Dil: Türkçe
Format: Mp4
İmdb Sayfası: IMDB
İndirebiliceğiniz Siteler: Turbobit ve Hitfile Tek Link
Part Boyutları ve Part Sayısı: 440 Mb Teklink

Film Hakkında
Yapım yılı: 2019
Tür: Komedi
Yönetmen: Doga Can Anafarta
Ülke: Türkiye,
Oyuncular: Altan Erkekli, Toygan Avanoglu, Hande Katipoglu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim,

Hababam Sınıfı serisi filmleri Türk Sineması'nın en önemli yönetmenlerinden Ertem Eğilmez yönetmenliğinde, Kemal Sunal, Tarık Akan, Halit Akçatepe, Şener Şen, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Münir Özkul gibi efsanevi isimlerle dönemine damgasını vurmuş ve nesilden nesile herkese kendini izletmesiyle unutulmaz olduğunu kanıtlamıştı. Şimdi ise Doğa Can Anafarta yönetmenliğindeki yeni filmin izleyicileriyle buluşması bekleniyor. Yepyeni oyuncuları ve karakterleriyle Hababam Sınıfı Yeniden filmi Özel Çamlıca Lisesi'nin öğrencilerini konu edinecek. Karma öğretime geçecek olan liseye yatılı olarak kız öğrencilerin gelmesi üzerine ortalık karışır! Yeni gelen kızlar ve erkekler arasındaki eğlenceli rekabete yer verecek olan filmde öğrencilerin başına neler gelecek? Efsanevi Hababam Sınıfı serisine bir yenisini ekleyecek olan "Hababam Sınıfı Yeniden" filmi, Duba Nuri, Format Hasan, Racon Faruk, Yakışıklı ve Düldül gibi karakterlere filmde yer verecek.
Hababam Sınıfı Yeniden filminin yönetmen koltuğuna Biz Size Döneriz ve Damat Takımı gibi başarılı komedi filmlerine imza atan Doğa Can Anafarta otururken, filmin oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Sami Aksu, Nazlı Pınar Kaya, Fırat Albayram, Irmak Aydın, Mustafa Karaoğlu, Hasan Say, Hülya Duyar, Osman Alkaş, Deniz Yeşil Mavi, Nural Demirhan ve Vural Ceylan yer alıyor. Görüntü yönetmenliğini Mehmet Başbaran'ın üstlendiği filmin senaryosunu ise Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbey kaleme alıyor.

Film Fragman


Filmden Kareler

Hababam Sınıfı Yeniden - 2019 (Yerli Film) Mp4 indir


Etiketler: Mp4 Hababam Sınıfı Yeniden Hababam Sınıfı Yeniden indir Hababam Sınıfı Yeniden teklink indir Hababam Sınıfı Yeniden 2019 indir yerli film indir hababam sınıfı indir film indir teklink film indir türkçe dublaj film indir mp4filmler

Değerli Misafir, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sizde üyelerimizin faydalanmış olduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için lütfen ücretsiz Üye Olunuz.

Yorumlar:

Yorum Ekle
Alıntı
  • mcm67

  • 5 Ağustos 2019 12:51
  • Statü: Ziyaretçi
  • Kayıt: --
  • Şuan:
  • Yorumu var
  • Konusu var
^
rar şifresi nedir filmi indiriyorum rar şifre istiyor